Компанію «Сфера» створено у 2004 році. Завдяки принципово новітнім стандартам якості та унікальним можливостям, наше підприємство одразу, впевнено та успішно, зарекомендувало себе на ринку України у галузі поліграфії.

Компанія «Сфера» спеціалізується на виготовленні ексклюзивної етикетки. Замкнений цикл виробництва – від оригінал-макету до готової продукції – одна з прерогатив для наших клієнтів.

Налагоджена система поставки сировини на підприємство, а також відвантаження та доставка готової продукції, роблять співпрацю з нами максимально зручною та вигідною.

Базовим у створенні іміджу Компанії стало виконання усіх поліграфічних робіт на трафаретній машині французької компанії SMAG, яка добре відома своєю прецизійністю і якістю, та флексодрукарській машині модульного типу відомої компанії Gallus. На сьогоднішній день флексографія є одним із самих популярних видів друку, оскільки практично не має обмежень по типу матеріалу, на якому друкують (поліетилен, поліпропілен, папір, фольга і т.д.), відрізняється високою якістю відбитків і низькою собівартістю одиниці продукції. Цим способом друку можна передавати безліч відтінків і півтонів, та чітко поєднувати кольори при багатобарвному друку за допомогою автоматичної приводки форм у друкованій машині.

Ми готові виконувати повний цикл виробництва етикетки, в тому числі виготовлення власних флексографських полімерних форм.

У виробництві також використовується високошвидкісна машина фірми RotoFlex VSI для контролю різки і перемотки рулонної продукції, що славиться своєю надійністю і безвідмовністю.

Компанія «Сфера» ніколи не зраджує собі у виборі матеріалів і фарб. Вони завжди відповідають високим світовим стандартам якості. Папір самоклейкий, металізований, глянсовий, матовий – виробництво HERMA (Німеччина). Плівки на самоклейкій основі – компанія RITRAMA, INTERCOAT, FASSON, виробництво Іспанія, Німеччина. Фольга звичайна, фольга голографічна (широка гама кольорів) – виробництво UNIVACCO (Тайвань), KURZ (Німеччина). Ексклюзивні фарби для трафаретного та флексодруку – виробництво SERIKOL (Англія).

Впевнено можемо сказати, що ми не помилились, коли зробили ставку на якість всього, що пов’язано з виробництвом. Найкращі матеріали та обладнання дали основу для появи кардинальних змін в понятті якості самоклейкої етикетки.

«З 2009 року наша компанія також запустила новий вид діяльності , як виготовлення поліграфічного обладнання. Як на нову галузь, ми еволюціонували та змогли досягнути успіхів у нашій оботі.Весь час, ми вдосконалюємось, використовуючи нові технології та свої вміння для того, щоб задовільнити вимоги та отримати повагу від наших клієнтів.

У компанії «Сфера» працюють лише професіонали. А впроваджена сучасна система менеджменту допомагає чітко, у визначені терміни, виконувати замовлення та контролювати якість.

Надіслати запит для прорахунку