Наша Компанія спеціалізується також на складській логістиці і надає послуги відповідального зберігання на власних складах.

ТзОВ «Сфера» займає провідне місце серед компаній міста Львова, що надають складські послуги: ми володіємо мережею складських комплексів класів «А» і «В», а також офісних приміщень загальною площею 14 000 і 10 000 квадратних метрів відповідно.

Фахівці ТзОВ «Сфера» мають величезний досвід роботи у сфері складської логістики різних груп товару, а наші ресурси дозволяють надавати повний ряд логістичних послуг.

Перевага роботи з нами – вся робота по обслуговуванню Вашого товару і повна матеріальна відповідальність за нього, лежить лише на нас!

Преимущество работы с нами – вся работа по обслуживанию Вашего товара и полная материальная ответственность за него, лежит только на нас!

А Ви:

  • оплачуєте лише фактично займаний вантажем об'єм (при оренді ви оплачуєте всю площу, що орендується, незалежно від відсотка її використання), а при зростанні оборотів отримуєте додаткові складські площі;
  • не витрачаєте власні засоби і час на придбання і вміст дорогої складської техніки, необхідної для обробки вантажів, на покупку витратних матеріалів і комплексну обробку вантажів, формування замовлень, маркіровку і упаковку;
  • забуваєте і ніколи не згадуєте про проблеми найму кваліфікованого і відповідального складського персоналу, оплаті і охороні його праці, контролі якості виконуваних робіт;
  • завдяки комунікаційним технологіям - володієте актуальною інформацією про чітке і швидке виконання ваших замовлень.

Ми представляємо себе як стабільного і надійного партнера на ринку складських послуг!

 

Контактна інформація:

ТзОВ «Сфера»

Адреса: 79020, Україна, м. Львів, вул. Північна, 1
Тел./факс (+38032) 244-15-80
Моб. (+38) 097-262-59-72
Сайт: www.sfera-lviv.com.ua
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Надіслати запит для прорахунку